Hakkımızda

Hakkımızda

Net Gruba Hoş Geldiniz
 

Yurtiçi ve yurtdışı yatırımcılarımıza;
mali danışmanlık ve denetim hizmetleri başta olmak üzere, yönetim,yatırım, devlet teşvikleri vb konularda  “ her yıl en az bir yenilik “ motivasyonu  ile uzun yıllardır aralıksız hizmet vermeye devam eden bir danışmanlık firmasıyız.
Yılların bu geçmiş tecrübesini gelecek vizyonu olan genç ve dinamik bir ekip ile buluşturduk.


Firmamız,  konularında uzman çalışanlarının yanında ,  projenin özel niteliklerinin gerektirdiği sektörel tecrübe ve bilgiye sahip Yatırım Danışmanları, Hukuk Büroları ve Akademisyenlerden de faydalanarak;  değişen, gelişen ve küreselleşen dünya piyasalarında yer alan müşterilerine ,  etkin hizmet verebilmek amacındadır.


Her an kendini teorik ve pratik bilgi ile yenileyen, “Net Ggrup” adını verdiğimiz bir merkez çalışma grubu olarak  KALİTELİ , GÜVENİLİR ve HIZLI  bilgi sunumu konusunda yüksek bir özgüvene sahibiz.


Aşağıda unvanları belirtilen şirketlerimiz aracılığıyla, hizmetlerimiz kısmında belirtilen konularda firmaların mali yol haritasını ,  koordineli olarak tek merkezden birlikte belirleyip, birlikte yönetelim istiyoruz. Bu sistemin sizlere “faaliyetlerinizde hız ve olaylara bütüncül bakma” avantajı sağlayacağına inanmaktayız.

Söz konusu hizmet grubumuzun şirketleri şunlardır:• Net Grup Yatırım Ve Yönetim Danışmanlığı Anonim Şirketi

• Net Grup Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi

• Net Grup Serbest Muhasebeci Ve Mali Müşavirlik Limited Şirketi

        


Şirketimiz , özellikle yurtdışından Türkiye ye yatırım için gelen yabancı konuklarımızın yeni yatırım kararı alma , şirket kuruluşu, şirket veya hisse satın alma süreçleri ,  çalışma, oturum , gayrimenkul izni alımı , devlet teşviklerini kullanma vb başlıklarda karşılaşabileceği  problemlere çözüm bulma konusunda uzmanlaşmıştır.


Bu bağlamda ; NET GRUP YATIRIM VE YÖNETİM  DANIŞMANLIĞI  ÜNVANLI  şirketimizin  ihtiyaç anında hemen sizinle irtibata geçebilecek MOSKOVA, BAKÜ, DUBAI  VE LONDRADA  yurtdışı temsilcileri  bulunmaktadır.

Şimdi yatırımlarınız daha NET

hazır emlak sitesi