Gayrimenkul Proje Geliştirme

NG Net Group, sektördeki gelişmeleri iyi takip ve analiz ederek, ilk yatırımını 1993 yılında yapmıştır. Firmanın kurulduğu yıldan itibaren incelediği yüzlerce proje, yatırım için en uygun projenin belirlenmesinde gözardı edilemeyecek bir deneyim sağlamıştır.

Lokasyon seçimi, gelişen bölgelerin takibi, pazar analizi, fizibilite, imar mevzuatı,gayrimenkul hukuku konularında bilgi, birikim ve deneyime sahip 
Net  Yatırım, proje geliştirme sürecini uluslararası standartlara taşımak için mesleki gelişim ve eğitimde sürekliliğe son derece önem vermektedir.

Konut projesi ile sektördeki ilk yatırımına başlamış olan NG Net Group, gayrimenkulün farklı segmentleri olan alışveriş merkezi, ofis, arazi, otel ve fabrika projeleri kapsayan yerli ve yabancı yatırımcıların ilgilendiği bir çok projede faaliyet göstermiştir.

Pazarın dinamiklerini, arz-talep dengesini, yeni gelişen bölgeler ve çekim merkezlerini takip ederek, İstanbul'un yanısıra Çanakkale'de son yıllarda birçok arsa yatırımı yapmıştır.

2016 ve sonrası için NG Net Group, Proje Geliştirme hedefleri arasında, mevcut yatırımlarının, proje konseptlerinin tamamlanarak yatırıma dönüştürülmesi, yeni yatırım projeleri için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edilmesi yer almaktadır. Global vizyonu çerçevesinde gerek tasarım ve konsept gerekse yatırım ortaklığı anlamında işbirliğine açık olan NG Net Group, global ölçekte değer yaratan dünya projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.

hazır emlak sitesi